Вітаю Вас, Гість

Відповідно до наказу управління освіти Луцької міської ради № 94-од від 05.03.2012 р. з дотриманням вимог щодо запобігання поширенню коронавірусу SARS-CoV-2, в школі був проведений День цивільного захисту та об’єктового тренування 15 квітня 2021 року.

Основними цілями та завданнями Дня ЦЗ та ОТ були:

• практична перевірка здатності учасників навчально-виховного процесу грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров¢я та життя у надзвичайних ситуаціях;
  • виховання впевненості учасників навчально-виховного процесу у ефективності заходів, які проводяться з цивільного захисту;
  • формування та розвиток в учасників навчально-виховного процесу високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності,  самовідданості  виконати завдання ЦЗ.

Учні, педагогічний, обслуговуючий та технічний персонал школи діяли грамотно та чітко.

В рамках Дня ЦЗ та ОТ було проведено демонстрацію застосування ЗІЗ, надання першої медичної допомоги (група медико-санітарної підготовки дівчат 11А та 11Б класів), в бібліотеці школи  тематична виставка літератури з ЦЗ і ОЗ, виставка ЗІЗ, демонстраційних вибухонебезпечних предметів, для учнів 7-х класів проведенa вікторина-квест.

Вітаємо переможців квесту!

І місце – 7А кл. (Тимченко М., Понікаревич О., Лихач Е., Байбула Д.)

І місце – 7Д кл. (Гулько Д., Бєла В., Павлюк ., Шевченко А., Пивовар Х., Іоніна С.)

ІІ місце – 7Б кл. (Друзь К., Демчук А., Горохоль І., Гримайло Д., Іванович А.)