26.06.2018 р.

Присутні: 8 чол.

Відсутні:  5 чол.

Слухали:

1.Голову  загальношкільного батьківського комітету Романюка Р.В. , який ознайомив присутніх зі змістом  заяв , що поступили від:

-Семенюк Л.М. секретар , 214 грн.- на заправку  картриджа до принтера в приймальній;

-Трофімука О.С., вчителя інформатики,- 25400 грн.- на ремонтні роботи в кабінеті інформатики.

-Якобчук А.Б.,- вчителя англійської мови,-550 грн. на виготовлення пластикових табличок на учнівські столи в кабінет.

-Павлюка О.А., завгосп,- 4920грн.- на відновлення відкосів в кабінетах заступників директора Жук М.М., Струбицької О.В. та кабінету психологів.

-Баран Н.О. вчителя англійської мови,- 4500грн.- для заміни дверей в кабінеті №17.

-Войтович-Смирнової М.Є., керівник ансамблю «Джерельце» ,- 1000грн.- для нагородження Юхимюк Софії за І місце у міжнародному конкурсі «Сузір’я Еллади» (Греція) номінація « Хореографія» (соло) .

Ухвалили:

Виділити кошти у сумі  36584грн. (тридцять шість тисяч п’ятсот вісімдесят чотири грн.) заявникам затверджених заяв.

Голова загальношкільного батьківського комітету                  Романюк Р.В.

04.06.2018 р.

Присутні: 9 чол.

Відсутні:  4 чол.

Слухали:

1. Мов’як Т.А., заступник голови  загальношкільного батьківського комітету , яка ознайомив присутніх зі змістом  заяв , що поступили від:

-Бондарчук І.М., заступник директора, 400 грн.- на придбання канцтоварів для роботи пришкільного табору;

-Давидюка В.П., медбрат , - 400 грн.- на придбання медикаментів для  пришкільного табору;

-Удот Н.М., педагог-організатор,-70 грн. на придбання статуетки ангела для нагородження учня у номінації « Учень відкритого серця » .

-Павлюка О.А., завгосп,- 25000грн.- на матеріали для ремонту школи.

- Струбицької О.В., заступник директора,-22 грн.-на придбання канцтоварів.

-Трокун Т.С., вчитель початкових класів,-479 грн. на подяки і грамоти для учнів початкових класів.

Ухвалили:

Виділити кошти у сумі  26371грн. (двадцять шість тисяч триста сімдесят одна грн.) заявникам затверджених заяв.

Голова загальношкільного батьківського комітету                  Романюк Р.В.

02.07.2018 р.

Присутні: 9 чол.

Відсутні:  4 чол.

Слухали:

1. Голову  загальношкільного батьківського комітету Романюка Р.В., який ознайомив присутніх зі змістом  заяв , що поступили від:

-Павлюка О.А., завгосп,- 14000грн.- на переобладнання рукомийників в їдальні.

- Трофімука О.С., вчителя інформатики,- 19400 грн.- на капітальний ремонт стін в кабінеті інформатики.

Ухвалили:

Виділити кошти у сумі  33400грн. (тридцять три тисячі чотириста грн.) заявникам затверджених заяв.

Голова загальношкільного батьківського комітету                  Романюк Р.В.

ДОБРОВІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ВНЕСКИ ЗОШ № 25 на 02.06.18 р.

Звіт про використання батьківських коштів

піклувальною радою ЗОШ №25 за 2016-2017 н.р.