Вітаю Вас, Гість

До відома батьків

майбутніх першокласників!

До першого класу зараховуються діти 6-7 річного віку, які досягли шкільної зрілості (за результатами медичного огляду і психодіагностичного обстеження) та проживають в мікрорайоні школи. Згідно рішення виконавчого комітету від 24.01.2018р.

«Про затвердження мікрорайонів шкіл та дошкільних навчальних закладів міста»

до мікрорайону ЗОШ №25 відносяться будинки:

Гордіюк 27, 31, 33а                                  Кравчука 1 – 11 (непарна сторона)

Федорова 1 – 8                                          Конякіна 7 – 27 (непарна сторона)

Зацепи всі будинки

Для зарахування до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

  • заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • документ, який засвідчує місце проживання (а не прописку) дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

Заяву та копію свідоцтва про народження дитини необхідно подати до 18.05.2018 р., медичну картудо 31.05.2018 р.

У 2018-2019 н.р. планується набрати 5 перших класів з наповнюваністю по 30 учнів. Один клас навчатиметься за навчальними програмами та навчально-методичним забезпеченням в межах проекту «Інтелект України».

Списки класів будуть формуватися з 29 по 31 травня. З 27 по 29 серпня 2018 року проводитимуться адаптаційні та інтеграційні заняття у сформованих класах. 29 серпня 2018 р відбудуться покласні батьківські збори.

Перші батьківські збори відбудуться 6 березня 2018 р. о 19.00 год. в актовій залі школи.

Для майбутніх першокласників, які не відвідували дошкільний навчальний заклад або «маленьку» школу, з 4 по 15 червня 2018 р. будуть організовані підготовчі курси на базі школи.

Інформацію про те, що необхідно знати і вміти дитині на кінець дошкільного періоду, як підготувати дитину до школи, що необхідно придбати для першого класу буде повідомлено на перших батьківських зборах. Її також можна отримати в індивідуальній бесіді з практичними психологами школи (попередній запис на співбесіду за тел.71-74-82, 73-70-77).

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається. За результатами співбесіди організовується прийом до першого експериментального класу (за програмою «Інтелект України») у випадку, якщо кількість поданих заяв перевищує 30. Проведення співбесід планується з 14 травня 2018 року згідно запису у практичних психологів школи.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

У випадках, коли кількість заяв щодо зарахування дитини до першого класу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чиї старші брат, сестра навчаються в школі а батьки належним чином виконують обов’язки,що визначені Законом України «Про освіту», дітям учасників АТО, дітям (онукам) працівників школи, та її випускників (рішення педагогічної ради від 07.02.2018 року) .

Згідно зі статтею 12 Закону України «Про охорону дитинства» батьки несуть відповідальність за стан здоров’я дитини. Її фізичний розвиток.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затверджене цим наказом примірне "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

 

До відома батьків першокласників

2018-2019 навчального року!

 

8 травня набрав чинності Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти та науки України № 367 16 квітня 2018 р.

 

Згідно цього порядку, документи, які необхідні для зарахування

до 1 класу, потрібно подати в приймальну директора школи

до 31 травня 2018р., а саме:

1) заява одного з батьків,

2) копія свідоцтва про народження дитини (мати з собою оригінал),

3) оригінал медичної довідки за формою №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (допускається оригінал медичної карти дитини за формою первинної облікової документації №026/о) з картою профілактичних щеплень (оригінал і копія),

4а) пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування школи

) в заяві вказано про навчання в школі старших брата (братів) та (або) сестри (сестер).

1 червня до 1 класу будуть зараховані діти, які:

- проживають в мікрорайоні, закріпленому за школою і батьки документально підтвердили місце проживання, а також представили оригінали медичних документів,

- не проживають в мікрорайоні школи, але їх старші брат (брати) та (або) сестра (сестри) навчаються в школі або один з батьків працює в школі і батьки представили оригінали медичних документів.

На вільні місця (якщо такі будуть) з 5 по 10 червня буде проведено відкрите жеребкування для решти батьків, які бажають, щоб дитина навчалась у школі.

Батьки, які проживають у мікрорайоні школи, але документально не підтвердили місце проживання до 31.05.18 або ті, що не представлять до 31.05.18 оригінали медичних документів, зможуть взяти участь у жеребкуванні на вільні місця.

 

Примітка. Батькам, які подали заяви про зарахування дітей до ЗОШ №25 і не проживають у мікрорайоні школи, необхідно подати документи в навчальний заклад по місцю проживання.

 

Дирекція Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №25

 

ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „ЛУЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

 І-ІІІ СТУПЕНІВ №25”

НАКАЗ

04.06.2018р.                                                                                            №186-од

Про утворення

конкурсної комісії

 

З метою проведення жеребкування для зарахування дітей до школи на вільні місця

НАКАЗУЮ:

  1. Створити комісії у складі 3-ьох чоловік:

Філіпович О.К. – голова комісії, заступник директора з НВР

школи І ступеня

Кушмирук С.М. – член комісії, голова методичного об’єднання вчителів початкових класів

Терещук Н.В. – член комісії, практичний психолог.

  1. Голові комісії провести процедуру голосування відповідно до глави 2 розділу ІІ Порядку зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН України №367 від 16.04.2018), схваленого педагогічною радою школи.
  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор школи          Цейко В.І.

 

 

Список учнів, які зараховані в 1-і класи (програма НУШ). Кількість вільних місць 16.

Список учнів, які зараховані в 1-й клас по програмі «Інтелект України»

Список дітей, які претендують на вільні місця для зарахування до 1 класу  та проживають в мікрорайоні школи або старші брат (сестра) навчаються в школі

(батьки не подали до 31.05.2018р. медичну довідку та (або) не підтвердили місце проживання дитини)

Жеребкування для зарахування відбудеться 08.06.2018р. о 17.00 год. в актовій залі школи

Список зарахованих до 1-их класів станом на 15.06.2018 р. після проведеного жеребкування (2-ий етап зарахування)

 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

21 червня 2018 року (четвер) о 18.30 год.  в актовій залі  відбудуться збори для  батьків зарахованих до школи майбутніх першокласників.

 

Дирекція  ЗЗСО № 25