О Г О Л О Ш Е Н Н Я

У зв’язку з реконструкцією та капітальним ремонтом актової зали збори батьків майбутніх першокласників відбуватимуться за таким графіком:

1. У вівторок 05.03.2019р. для тих хто проживає по вулиці Конякіна буд. 7,9,11,15,17;

2. У середу,    06.03.2019р.,- вул. Конякіна буд.19,21,23,25,27;

3. У вівторок,12.03.2019р.,-вул. Гордіюк буд. 27,31,33а

і вул.Кравчука буд.1 – 11 (непарні);

4. У середу,    13.03.2019р.,–вул.Федорова і вул. Зацепи.

Місце проведення: каб.фізики (№39), ІІ поверх, старший корпус.

Початок зборів о 19.00 год.

Примітка:  батькам, які бажають віддати дитину до 1-го класу

у нашу школу, але не проживають в закріпленому

за нею мікрорайоні, рекомендуємо прибути на збори 05.03.2019р. або 06.03.2019р.

Дирекція ЗОШ 25

До  відома батьків першокласників

2019-2020 навчального року!

8 травня 2018р. набрав чинності Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти та науки України № 367 16 квітня 2018 р.

Згідно цього порядку, документи, які необхідні для зарахування

до 1 класу, потрібно подати  в приймальну директора школи

до 31 травня 2019р., а саме:

1.  заява одного з батьків.
  2.  копія свідоцтва про народження дитини (мати з собою оригінал),
  3.  оригінал медичної довідки за формою №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

4а) пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання                 дитини чи одного з її батьків на території  обслуговування  школи

4б) в заяві вказано про навчання в школі старших брата  (братів) та   (або)  сестри (сестер).

1 червня до 1 класу будуть зараховані діти, які:

• проживають в мікрорайоні, закріпленому за школою і батьки документально підтвердили місце  проживання, а також представили оригінали медичних документів,
  • не проживають в мікрорайоні школи, але їх старші брат (брати) та (або) сестра (сестри) навчаються  в школі або один з батьків працює в школі і батьки представили оригінали медичних документів.

На вільні місця (якщо такі будуть) з 5 по 10 червня буде проведено відкрите жеребкування для решти батьків, які бажають, щоб дитина навчалась у школі.

Батьки, які проживають у мікрорайоні школи, але документально не підтвердили місце проживання до 31.05.19 або  ті, що не представлять до 31.05.19 оригінали медичних документів,  зможуть взяти участь у жеребкуванні на вільні місця.

Примітка. Батькам, які подали заяви про зарахування дітей до ЗОШ №25 і не проживають у мікрорайоні школи, необхідно подати документи в навчальний заклад по місцю проживання.

Дирекція Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №25

До відома батьків

майбутніх першокласників!

До першого класу зараховуються діти 6-7 річного віку, які досягли шкільної зрілості (за результатами медичного огляду і психодіагностичного обстеження) та проживають в мікрорайоні школи. Згідно рішення виконавчого комітету від 24.01.2018р.

«Про затвердження мікрорайонів шкіл та дошкільних навчальних закладів міста»

до мікрорайону ЗОШ №25 відносяться будинки:

Гордіюк 27, 31, 33а                                  Кравчука 1 – 11 (непарна сторона)

Федорова 1 – 8                                          Конякіна 7 – 27 (непарна сторона)

Зацепи всі будинки

Для зарахування до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • документ, який засвідчує місце проживання (а не прописку) дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

ОГОЛОШЕННЯ!

Згідно рішення управління освіти Луцької міської ради прийом пакету документів на зарахування дитини до 1 класу 2019-2010 н.р. розпочнеться з 01.03.2019 р.

Останній день подачі – 31.05.2019 р.

Дирекція