До відома батьків

майбутніх першокласників!

До першого класу зараховуються діти 6-7 річного віку, які досягли шкільної зрілості, за результатами медичного огляду і психодіагностичного обстеження та проживають в мікрорайоні школи.

Згідно рішення виконавчого комітету від 18.03.2015р. №139-1

«Про затвердження мікрорайонів шкіл та дошкільних навчальних закладів міста»

до мікрорайону ЗОШ №25 відносяться будинки:

Гордіюк 27, 29, 31, 33, 33а, 35

Кравчука 1 – 11 (непарні номери)

Федорова 1 – 8

Конякіна 7 – 27 (непарні номери)

Зацепи  всі будинки

Для зарахування до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

·                     заява на ім’я директора школи;

·                     копія свідоцтва про народження дитини;

·                     медична картка встановленого зразка.

Заяву та копію свідоцтва про народження дитини необхідно подати до 15.05.2016р., медичну картудо 15.08.2016р.

У 2016-2017 н.р. планується набрати 5 перших класів з наповнюваністю по 30 учнів. Попередні списки класів будуть формуватися з 15 по 20 серпня, уточнені списки будуть оголошені на батьківських зборах 29 серпня 2016р.

Перші батьківські збори відбудуться 31 березня  2016р. о 19.00 год. в актовій залі школи.

Для майбутніх першокласників, які не відвідували дошкільний навчальний заклад або «маленьку» школу, з 1 по 14 червня 2016р. будуть організовані підготовчі курси на базі школи.

Інформацію про те, що необхідно знати і вміти дитині на кінець дошкільного періоду, як підготувати дитину до школи, що необхідно придбати для першого класу  буде повідомлено на перших батьківських зборах. Її також можна отримати в індивідуальній бесіді з практичними психологами школи (попередній запис на співбесіду за тел.71-74-82, 73-70-77).

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається. На конкурсній основі (співбесіда) організовується прийом до першого класу виключно у спеціалізованих школах ( в м.Луцьку школи №1 та №5).

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше та чиї старші діти навчаються в даній школі.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від  29.11.2002 № 434 та затверджене цим наказом примірне "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").