До відома батьків

майбутніх першокласників!

До першого класу зараховуються діти 6-7 річного віку, які досягли шкільної зрілості (за результатами медичного огляду і психодіагностичного обстеження) та проживають в мікрорайоні школи. Згідно рішення виконавчого комітету від 24.01.2018р.

«Про затвердження мікрорайонів шкіл та дошкільних навчальних закладів міста»

до мікрорайону ЗОШ №25 відносяться будинки:

Гордіюк 27, 31, 33а                                  Кравчука 1 – 11 (непарна сторона)

Федорова 1 – 8                                          Конякіна 7 – 27 (непарна сторона)

Зацепи всі будинки

Для зарахування до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • документ, який засвідчує місце проживання (а не приписку) дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

Заяву та копію свідоцтва про народження дитини необхідно подати до 18.05.2018 р., медичну картудо 31.05.2018 р.

У 2018-2019 н.р. планується набрати 5 перших класів з наповнюваністю по 30 учнів. Один клас навчатиметься за навчальними програмами та навчально-методичним забезпеченням в межах проекту «Інтелект України».

Списки класів будуть формуватися з 29 по 31 травня. З 27 по 29 серпня 2018 року проводитимуться адаптаційні та інтеграційні заняття у сформованих класах. 29 серпня 2018 р відбудуться покласні батьківські збори.

Перші батьківські збори відбудуться 6 березня 2018 р. о 19.00 год. в актовій залі школи.

Для майбутніх першокласників, які не відвідували дошкільний навчальний заклад або «маленьку» школу, з 4 по 15 червня 2018 р. будуть організовані підготовчі курси на базі школи.

Інформацію про те, що необхідно знати і вміти дитині на кінець дошкільного періоду, як підготувати дитину до школи, що необхідно придбати для першого класу буде повідомлено на перших батьківських зборах. Її також можна отримати в індивідуальній бесіді з практичними психологами школи (попередній запис на співбесіду за тел.71-74-82, 73-70-77).

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається. За результатами співбесіди організовується прийом до першого експериментального класу (за програмою «Інтелект України») у випадку, якщо кількість поданих заяв перевищує 30. Проведення співбесід планується з 14 травня 2018 року згідно запису у практичних психологів школи.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти. Які проживають на території обслуговування цієї школи.

У випадках, коли кількість заяв щодо зарахування дитини до першого класу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чиї старші брат, сестра навчаються в школі а батьки належним чином виконують обов’язки,що визначені Законом України «Про освіту», дітям учасників АТО, дітям (онукам) працівників школи, та її випускників (рішення педагогічної ради від 07.02.2018 року) .

Згідно зі статтею 12 Закону України «Про охорону дитинства» батьки несуть відповідальність за стан здоров’я дитини. Її фізичний розвиток.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затверджене цим наказом примірне "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").