План заходів ЗОШ № 25 м. Луцька,
спрямованих на  популяризацію та  активізацію
вивчення  англійської  мови

1. Залучати вчителів школи до участі  в конкурсах «Вчитель року» у номінації «Англійська  мова».
(листопад)
2. Проводити шкільні олімпіади з англійської мови та залучати учнів до ІІ етапу міських предметних олімпіад та Малої Олімпіади.
(грудень, травень)
3. Долучення вчителів та учнів школи до 7 популярних соцмереж по вивченню мови (менеджер зі словникового запасу, корекція та виправлення помилок; аудіо та відео-уроки; чат-можливості).
(постійно, протягом року)
4. Проінформувати вчителів та учнів про існуючі можливості вивчення мови самостійно (BBC Learning English; Star Pronunciation; Tongue Twisters;  BBC the English we speak; Learning English Grammar;  ESL Pod; 11 пропонованих серіалів з субтитрами;  QI (Cтів Фрай), телешоу (Doctor Who  та інші).
(постійно, протягом року)
5. Організувати роботу розмовного клубу та клубу ігрової англійської «Learn and play» (для молодших школярів).
( вч. Охремчук Н.Я., 2-гі класи; вч. Савастюк О.Ю., 8-мі класи)
6. Провести вікторину «Test your English».
(травень, 2016р.)
7. Запровадити щоденний 15-хвилинний курс з прослуховуванням англійської мови з аудіо книг.
(портали: booksshouldbefree. com; Learnoutloud.com; podiobooks.com; storynory.com; librivox.org)
8. Раз в місяць випускати стіннівки англійською мовою з охопленням краєзнавчого матеріалу, граматичних та лексичних структур та ігрових можливостей.
(протягом року)
9. Вивчати історію країн ЄС англійською мовою, використовуючи посібник «EU Pocket Book».
(Струбицька О.В., березень – квітень 2016р.)
10. Ознайомити вчителів кафедри іноземних мов з методикою Річарда Грема – «сенсацією у сфері освіти» (продуктивне вивчення англійської мови за його програмою Genki English).
(вересень – жовтень 2016р.)
11. Долучитись до навчальної програми  ЄС «E-Twinning Plus».
12. Створити інформаційну поличку в шкільній бібліотеці з метою популяризації вивчення англійської мови.
(лютий, 2016р., бібліотекарі)
13. Ознайомлення з роботою інформаційного центру «Вікно в Америку».
(травень, 2016р.)
14. Залучення учнів школи до літніх мовних таборів та до проекту «Мовне волонтерство».
15. Провести Тиждень Англійської мови.
(лютий, 2016р.)